O Nás

Naším cílem je připravit pro vás tu nejlepší kávu. Vybíráme ty nejkvalitnější kávy z celého světa. Výběr i zpracování kávy konzultujeme s odborníky v oboru.  Specializujeme se převážně na kávu jednodruhovou. Pro milovníky kvalitní kávy, kteří vyznávají zdravý životní styl, máme  kávu dekofeinovanou. Tento druh je po všech stránkách přes zachování chuti a kvality pro naše tělo šetrnější.

Ač v našem mottu je „Čerstvě pražená káva“ dobře víme, že káva ihned po upražení potřebuje několik dní „uzrát“. Samozřejmě rádi vyjdeme nedočkavým zákazníkům vstříc, ale důrazně vás upozorníme, že na největší kvalitu je třeba chvilku počkat.

Nejkvalitnější káva je mezi 3 a 45 dnem po upražení. V případě skladování pražené kávy v hermeticky uzavíratelných dózách se prodlužuje doba kvalitní kávy na 3 měsíce. Proto pro vás každý den pražíme kávu čerstvou. Káva 1 - 3  dní po upražení ještě nedosahuje top kvality. Proto je vždy dobré počkat, dokud káva po upražení „nedozraje“. Dbáme na to, aby, jste pili tu nejvyšší kvalitu! 

Zajímavé pro Vás jistě bude, že si u nás kávu můžete nejdřív ochutnat ve formě vašeho oblíbeného nápoje.  

K dostání je i káva zelená (surová), můžete si jí doma sami upražit dle vaší chuti. 

Kávu s sebou pro vás připravujeme na profesionálním kávovaru. Nepoužíváme automat, protože víme, že příprava kávy je věda. Chceme zákazníkům připravit opravdový zážitek.

 

Každému zákazníkovi s výběrem rádi poradíme!

Těšíme se na Vás.

Liberecká pražírna

ul. 5 května 175/7 46001 Liberec
tel.: +420 774 840 192
mail: info@libereckaprazirna.cz 

Otevírací doba 

PO - ÚT 08:00 - 16:00 
ST         09:00 - 17:00
ČT         08:00 - 16:00
PA         08:00 - 14:00
SO - NE, svátky
  - zavřeno 

Přijímáme tyto platební karty 

Platební karty

Instagram